نصب و راه اندازی آسانسور هیدرولیک در تهران
ژانویه 29, 2020
نصب و سرویس آسانسور در شمال تهران

نصب و سرویس آسانسور در شمال تهران اهمیت سرویس آسانسور درشمال تهران بر کسی پوشیده نیست .شمال تهران با داشتن مناطق متعدد و تراکم آپارتمان دارای اهمیت فراوانی در سرویس و نگهداری آسانسور است.

این امر مجموعه  الی ویت را بر آن داشت تا با اولویت قرار دادن تخصص ، تجربه ، مهارت و استفاده از دانش روز آسانسور در بسیاری از پروژه ها و قراردادهای سرویس و نگهداری اسانسور در این منطقه سهیم باشد.

 

تماس با ما

سرویس آسانسور درشمال تهران

بهتر است بدانید که سرویس و نگهداری آسانسور عبارتست از بازیینی کلی قطعات مورداستفاده درآسانسور و نظارت مستمر برکارایی و عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور.

باید توجه داشت که بطور کلی هیچ سیستمی راشمامشاهده نمی کنیدکه نیازمند سرویس و نگهداری تعمیرو بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستم هایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانبی می گردد.

سرویس آسانسور درشمال تهران نیز به همین صورت است.این منطقه دارای آسانسور های زیادی بوده و شرکت های معتبری در این منطقه حضور دارند.

همانگونه که می دانید تعمیرات آسانسور نیازبه دانشی تخصصی درزمینه آسانسوردارد، زیرا برای تعویض هرقطعه ای بایدابتدانصب آن قطعه درست و اصولی باشد.این موضوع در تعمیر موتور آسانسور و سایر قطعات آسانسور نیز به همین صورت است مهم و انکار ناپزیر است.نصب و سرویس آسانسور در شمال تهران

بنابراین باید توجه داشت که  تعمیرات پس از نصب قرار می گیرد.شاید به علت محدود بودن تعداد آسانسورهای پرسرعت و جدید همه متخصصین توانایی آشنایی و شناخت کامل از ویژگی های آن را ندارند.و نمی توانند با حضور فیزیکی و مشارکت در نصب این آسانسورها، به دانش و تجربیات خود را بیفزایند.

نصب و سرویس آسانسور در شمال تهران

تماس با ما

سرویس آسانسور درشمال تهران

شاید بتوان گفت سرویس و تعمیر آسانسور ازجمله خدماتی است که  نحوه اجراو نحوه ی ارایه آن در ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی بسیار متفاوت است.

همانگونه که می دانید معمولا درساختمان هایی که تعدادتوقف بالایی دارند و واحدهای اداری و مجتمع‌های مسکونی، قراردادهایی به صورت بلندمدت با شرکت‌های تعمیر و نگهداری آسانسور منعقدمی‌کنند.

این قراردادها شرکت نگهداری را موظف‌می‌کند که باتوجه قرارداد منعقد شده به سرکشی و سرویس بخش‌های مختلف آسانسور بپردازد.

شرکت الی ویت با سابقه طولانی و درخشان در زمینه آسانسور برآن بوده تاسرویس آسانسور درشمال تهران وسایرنقاط این استان رابا بهره گیری ازپرسنل مجرب به نحومطلوب به انجام برساند.سرویس این مجموعه با استفاده از چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور انجام می پذیرد.

 

تماس با ما

شرکت ها ی سرویس ونگهداری آسانسور

شایت بتوان به جرات گفت که زندگی مدرن امروزباتوجه به بالاتررفتن کیفیت ابزارها، آسانسور را به یکی از ابزارهای کلیدی درجوامع امروزی مبدل کرده است که در صنعت ساختمان سازی بیش از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد. .

همان طور که انتخاب وسیله برای تعمیر آسانسور از لحاظ کیفیت و استاندارد اهمیت بسزایی دارد،

طریقه ی سرویس ونگهداری آسانسور نیز حائز اهمیت است.

این وسیله همان گونه که موجب راحتی درزمینه حمل ونقل می گردد،

برای دریافت اطلاعت و ایجاد هماهنگی لازم برای ارسال نصاب و سرویس کار آسانسور با شرکت الی ویت تماس حاصل فرمایید.

نصب و سرویس آسانسور در شمال تهران

تماس با ما

همخونه